78F390J-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
78F390J-RC
JLCPCB Part #
C17409104
Package
Plugin,D2.8xL7.1mm
Description
1.7Ω 240mA 39uH 50@2.5MHz 9.5MHz ±5% 插件,D2.8xL7.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS