78F101J-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
78F101J-RC
JLCPCB Part #
C1329735
Package
Plugin,D2.8xL7.1mm
Description
100uH 165mA 4.1Ω 5.5MHz 60@2.5MHz ±5% 插件,D2.8xL7.1mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS