77F391J-TR-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
77F391J-TR-RC
JLCPCB Part #
C1333104
Package
Plugin,D4xL10.4mm
Description
133mA 2MHz 390uH 55@0.796MHz 7.5Ω Color Band Inductor ±5% 插件,D4xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS