77F330J-TR-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
77F330J-TR-RC
JLCPCB Part #
C1333101
Package
Plugin,D4xL10.4mm
Description
1.1Ω 33uH 370mA 50@2.52MHz 6.5MHz Color Band Inductor ±5% 插件,D4xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS