77F1R8K-TR-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
77F1R8K-TR-RC
JLCPCB Part #
C1333284
Package
Plugin,D4xL10.4mm
Description
1.8uH 121MHz 220mΩ 50@7.96MHz 790mA Color Band Inductor ±10% 插件,D4xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS