6100-220K-RC
MFR.Part #
6100-220K-RC
JLCPCB Part #
C1334556
Package
Plugin,D11xL10.5mm
Description
22uH 39mΩ 4.52A ±10% 插件,D11xL10.5mm Power Inductors ROHS