6100-100K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
6100-100K-RC
JLCPCB Part #
C1334593
Package
Plugin,D11xL10.5mm
Description
10uH 20mΩ 6.33A ±10% 插件,D11xL10.5mm Power Inductors ROHS