6000-330K-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
6000-330K-RC
JLCPCB Part #
C6400439
Package
Plugin,D=9mm
Description
2.05A 33uH 90mΩ ±10% Plugin,D=9mm Power Inductors ROHS