5.0SMDJ7.5CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ7.5CA-QH
JLCPCB Part #
C1667246
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 150uA 16.8V 2.9078kA@8/20us 5kW 7.5V 9.21V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS