5.0SMDJ75CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ75CA-Q
JLCPCB Part #
C1976933
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 121V 2uA 387.8A@8/20us 5kW 75V 92.1V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS