5.0SMDJ54CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ54CA-Q
JLCPCB Part #
C1976960
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 113.2V 2uA 431.3A@8/20us 54V 5kW 66.3V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS