5.0SMDJ51CA-H
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ51CA-H
JLCPCB Part #
C1983395
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 275V 2uA 51V 5kW 60.7A 62.7V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS