5.0SMDJ15CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ15CA-QH
JLCPCB Part #
C1983349
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5375kA@8/20us 15V 18.5V 2uA 31.7V 5kW Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS