5900-393-RC
MFR.Part #
5900-393-RC
JLCPCB Part #
C1331406
Description
120mA 130mA 140kHz 31Ω 39mH ±10% 插件,D11.5xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS