5900-222-RC
MFR.Part #
5900-222-RC
JLCPCB Part #
C1329626
Description
1.7Ω 2.2mH 500mA 550kHz 560mA ±10% 插件,D11.5xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS