5900-221-RC
MFR.Part #
5900-221-RC
JLCPCB Part #
C1331421
Description
1.5A 1.8A 1.9MHz 185mΩ 220uH ±10% 插件,D11.5xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS