5900-122-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5900-122-RC
JLCPCB Part #
C1329940
Package
Plugin,D11.5xL22.9mm
Description
1.2mH 680mA 750kHz 760mA 910mΩ ±10% 插件,D11.5xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS