5900-104-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5900-104-RC
JLCPCB Part #
C1331167
Package
Plugin,D11.5xL22.9mm
Description
100mH 70mA 80kHz 82Ω 83mA ±10% 插件,D11.5xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS