5800-270-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5800-270-RC
JLCPCB Part #
C1332322
Package
Plugin,D7xL17.8mm
Description
1.5A 2.2A 27uH 66mΩ ±10% 插件,D7xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS