5800-180-RC
MFR.Part #
5800-180-RC
JLCPCB Part #
C1331801
Description
1.8A 18uH 2.8A 43mΩ ±10% 插件,D7xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS