5800-153-RC
MFR.Part #
5800-153-RC
JLCPCB Part #
C1331803
Description
15mH 37.5Ω 61mA 90mA ±10% 插件,D7xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS