5.0SMDJ33CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ33CA
JLCPCB Part #
C3720184
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 33V 36.7V 53.3V 5kW 93.9A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS