4820P-T02-562
MFR.Part #
4820P-T02-562
JLCPCB Part #
C1361019
Description
19 20 5.6kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS