4820P-T02-333
MFR.Part #
4820P-T02-333
JLCPCB Part #
C1361034
Description
19 20 33kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS