4820P-T01-152
MFR.Part #
4820P-T01-152
JLCPCB Part #
C1361286
Description
1.5kΩ 10 160mW 20 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS