4820P-3-471/681
MFR.Part #
4820P-3-471/681
JLCPCB Part #
C1737959
Description
20 36 470Ω、680Ω 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS