4820P-2-224LF
MFR.Part #
4820P-2-224LF
JLCPCB Part #
C7020581
Description
19 20 220kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS