4820P-1-222LF
MFR.Part #
4820P-1-222LF
JLCPCB Part #
C5903059
Description
10 160mW 2.2kΩ 20 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-20-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS