4820P-1-105LF
MFR.Part #
4820P-1-105LF
JLCPCB Part #
C19945864
Package
SOM-20
Description
10 160mW 1MΩ 20 ±100ppm/℃ ±2% SOM-20 Resistor Networks, Arrays ROHS