4818P-T03-331/471
MFR.Part #
4818P-T03-331/471
JLCPCB Part #
C1361436
Description
18 32 330Ω、470Ω 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-18-5.6mm Resistor Networks, Arrays