4818P-T01-103LF
MFR.Part #
4818P-T01-103LF
JLCPCB Part #
C7185878
Description
10kΩ 160mW 18 9 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-18-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS