4818P-2-332LF
MFR.Part #
4818P-2-332LF
JLCPCB Part #
C1737072
Description
17 18 3.3kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-18-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS