4818P-2-104LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4818P-2-104LF
JLCPCB Part #
C1737052
Package
SOIC-18-5.6mm
Description
100kΩ 17 18 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-18-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS