4816P-T03-331/471
MFR.Part #
4816P-T03-331/471
JLCPCB Part #
C1361742
Description
16 28 330Ω、470Ω 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays