4816P-T03-271/471
MFR.Part #
4816P-T03-271/471
JLCPCB Part #
C1361582
Description
16 270Ω、470Ω 28 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS