4816P-T03-222/562
MFR.Part #
4816P-T03-222/562
JLCPCB Part #
C1361585
Description
16 2.2kΩ、5.6kΩ 28 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS