4816P-T03-181/391L
MFR.Part #
4816P-T03-181/391L
JLCPCB Part #
C1361709
Description
16 180Ω、390Ω 28 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS