4816P-T03-181/301
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4816P-T03-181/301
JLCPCB Part #
C1361591
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
16 180Ω、300Ω 28 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS