4816P-T02-682LF
MFR.Part #
4816P-T02-682LF
JLCPCB Part #
C1360534
Description
15 16 6.8kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS