4816P-T02-564LF
MFR.Part #
4816P-T02-564LF
JLCPCB Part #
C7185874
Description
15 16 560kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS