4816P-T02-470
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4816P-T02-470
JLCPCB Part #
C1359379
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
15 16 47Ω 80mW ±250ppm/℃ SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays