4816P-T02-104LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4816P-T02-104LF
JLCPCB Part #
C1358388
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
100kΩ 15 16 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS