4816P-T02-102LF
MFR.Part #
4816P-T02-102LF
JLCPCB Part #
C1358526
Description
15 16 1kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS