4816P-T02-101LF
MFR.Part #
4816P-T02-101LF
JLCPCB Part #
C1360755
Description
100Ω 15 16 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS