4816P-T01-392LF
MFR.Part #
4816P-T01-392LF
JLCPCB Part #
C1360730
Description
16 160mW 3.9kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS