4816P-T01-391LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4816P-T01-391LF
JLCPCB Part #
C1358507
Package
SOIC-16-5.6mm
Description
16 160mW 390Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS