4816P-T01-274LF
MFR.Part #
4816P-T01-274LF
JLCPCB Part #
C1360713
Description
16 160mW 270kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS