4816P-R2R-105LF
MFR.Part #
4816P-R2R-105LF
JLCPCB Part #
C1737486
Description
125mW 16 16 1MΩ、2MΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS