4816P-3-681/102
MFR.Part #
4816P-3-681/102
JLCPCB Part #
C1739249
Description
16 28 680Ω、1kΩ 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays