4816P-3-391/391
MFR.Part #
4816P-3-391/391
JLCPCB Part #
C1739254
Description
16 28 390Ω 80mW ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS